הורים גיבורים / גילוי נאות חקירות

עכשיו כשהילדים לא רואים מה אתם קוראים, איזה גיבורים אתם ההורים אה? תמיד חושבים שני צעדים קדימה מהילדים (דרך אגב הילדים תמיד יישארו ילדים גם כשיהיו בגיל 50).
גם משה וכרמית הם הורים כאלה, נותנים את נשמתם למען ילדיהם, אבל מה קורה כאשר בתם בכורתם בזוגיות עם מישהו שהם לא כל כך סומכים עליו…?
בפגישתנו ביקשתי מהם להסביר מה לא נראה להם?
כרמית השיבה שזו מן תחושת בטן מעיקה, נראה כאילו החתן לעתיד מוכר להם בדיוק את הדברים שהם רוצים לשמוע…
שאלתי לגבי עיסוקו של הברנש, השיבו שהוא איש עסקים, מתווך בין עסקאות בעיקר, כאלה שעסקים מחפשים משקיע או למכור מניות וכדומה. עוד הוסיף משה שהברנש חי בפזרנות, דואג להשוויץ במה שיש לו, בעסקאות שסגר, במחירים מופרזים וברכישות מוצלחות.
״אנחנו רוצים לבדוק עליו הכל״ אמרה כרמית, מהטענה שהוא באמת היה ביחידה מובחרת ועד במה הוא מתעסק באמת…
למען האמת אחרי פגישות כאלה ולפי הפרטים שמסרו לי כרמית ומשה אני כבר יודע שאמצא משהו, השאלה היא מה, כל פעם זו הפתעה חדשה…
אז נתחיל? התחלנו… קודם כל לברנש יש מספר חשבונות פייסבוק, כל אחד מהם הוא בשם קצת שונה, בסטטוס שונה ובסיפור חיים שונה, באחד הוא רווק מתהולל, בשני הוא בזוגיות, בשלישי בעיקר בהשקעות בחו״ל וברביעי הוא שותף במספר מסעדות של ידוענים…
לעניין יחידה מובחרת…לא יודע… תלוי איך מסתכלים על זה… אם הוא שירת רק שנה בצבא בתפקיד פקידותי שנראה שהומצא רק בשבילו והוא קורא לזה ״יחידה מובחרת״, אז תודו שיש בזה משהו.
כשבדקנו קצת לעומק את עיסוקיו, הרקע שלו והסתבכויותיו הכלכליות הדרך לראות שמדובר לא פחות מאשר נוכל היתה קצרה. נפגשתי שוב עם כרמית ומשה עם הממצאים, הנחיתי אותם שהדבר הכי קריטי בכל חקירה כזו זה איך להציג את הממצאים לבתם, כל אחד בוחר בדרך אחרת, בין אם זה בעזרת אנשי מקצוע, אחרים מעדיפים שאני אצטרף לפגישה ויש כאלה שמעדיפים הם להציג. כרמית ומשה פחדו שבתם תכעס על כך שהם ביצעו חקירה, הצעתי שאני אציג לה את הדברים באמצעות סוג של סיפור כיסוי שאנחנו שואלים לגבי בן זוגה כחקירה מגורם אחר, זה עשה את העבודה, היא שיתפה את הוריה וביקשה מהם להשתתף בבדיקה על בן זוגה, כמובן הממצאים כבר היו מוכנים בשלוף, אחרי שלושה ימים הם הציגו לה את הדוחות.

סגור לתגובות.

Call Now Button דילוג לתוכן