הצד שלו הצד שלו / גילוי נאות חקירות

אי אפשר לדעת למה לצפות, תמיד צריכים להיות דרוכים וערוכים לכל אפשרות… עם זה אנחנו מתחילים יום עבודה ועם זה הולכים לישון תוך כדי ניתוח של מה שראינו.
הגברת קבעה איתי להיפגש בצהרי יום שישי, פגישה מהירה היא ביקשה, באמצע הסידורים והקניות שלה, שבעלה לא ישאל שאלות מיותרות.
נפגשנו בבית קפה ברחוב הומה, אישה בת 60 לערך, דתיה מטופחת ונאה למראה, היא העלתה את חשדה, היא בטוחה שזו מישהי מהעבודה, היא אפילו יודעת מה שמה ויש לה תמונה שלה, ״צריך להתחיל כבר ביום ראשון״ היא דרשה, ״אני אפילו כבר לא יכולה לישון לידו״!
טוב, לא היו לי הרבה ברירות אלא להנהן, להסכים, ולשאול את השאלות.
נפרדנו לשלום, משם נסעתי למקום עבודתו של הברנש על מנת לבדוק את מבנה מקום עבודתו, כמה יציאות מהבניין וכמה בחניון…
יום ראשון השקמנו קום, שלושה חוקרים, על מנת לסגור את כל יציאות הבניין בו הוא עובד,
ביום הזה חוץ מארוחת צהריים אליה יצא עם חבר ממקום עבודתו לא היה שום דבר מיוחד.
ביום שני שוב התייצבנו בביתו, הגענו איתו במעקב למקום עבודתו, שניים מהחוקרים סוגרים את יציאות הבניין למקרה שייצא ברגל ועוד חוקר בחניון.
שעת צהריים הגיעה, הברנש יצא מהבניין עם חבר כבן 40, השניים התיישבו לאכול צהריים, כעבור 20 דקות הברנש שלנו יצא ראשון מהמסעדה והתחיל ללכת בכיוון הפוך מזה של עבודתו, הינה זה בא חשבנו… מרכז תל אביב, צהריי היום, מתחילים בהליכה מהירה… כעבור כשבע דקות הליכה נכנס הברנש שלנו למלונית בה אתם כבר יודעים, שוכרים חדרים לפי שעה.
כעבור חמש דקות הגיע הבחור איתו הברנש שלנו אכל צהריים, לאחר בדיקות שעשה בכניסה לבניין על מנת לוודא שלא עוקבים אחריו נכנס גם הוא למלונית.
אחרי כשעה ששהו במלונית יצא הברנש שלנו רענן ומאושר והלך לכיוון עבודתו, כמובן שהשארתי חוקר במלונית על מנת לתעד את הבחור השני יוצא אף הוא ואכן יצא שתי דקות אחרי הברנש.
ביום מעקבים נוסף שביצענו חזר חלילה.
נפגשתי איתה והבאתי לה את כל החומרים, היא קיבלה את זה לא קל בלשון המעטה. שאלתי אותה אם היינו תופסים אותו עם אישה, האם זה היה יותר קשה עבורה? היא השיבה שלהיפך, מכיוון שכעת היא לא יודעת אם בכלל היה מאושר איתה ולו רגע אחד בחייהם המשותפים…

סגור לתגובות.

Call Now Button דילוג לתוכן