הקטנת מזונות / גילוי נאות חקירות

התגרשתם כבר, כל אחד הלך לדרכו, חשבת לעצמך שזהו, מה שמשותף לנו כרגע זה רק הילדים, הוא לא יפגע בהם, בסך הכל הילדים גם שלו…חיה ותן לחיות מעכשיו! ואז זה מגיע, הדרישה להקטנת מזונות, הוא טוען שהוא כבר לא מרוויח כמו פעם, העסק בקשיים ואין הכנסות… הוא לא יכול לשלם את המזונות שפסקו לו, קדימה עורכי דין, יאללה סיבוב שני של בתי משפט…
איך נכנס לתמונה חוקר פרטי בעניין הזה?
דבר ראשון פוסלים את עניין החובות והתביעות שהוא טוען שהוא נמצא בהם על ידי חקירת אשראי לאיתור תביעות והסתבכויות כספיות שלו. לאחר שביצענו זאת ניגשים למלאכת החקירה.
אתן לכם שתי דוגמאות:
דוגמה ראשונה, אורית סיפרה שבעלה לשעבר שיפוצניק במקצועו, לדעתה אין מצב שהוא לא עובד, הוא טען שהוא לא מרוויח כעת יותר מ-6000 שקל בחודש, אין עבודה, הוא נמצא בדיכאון מזה ובקושי יוצא מביתו.
שלושה ימי מעקב אחריו תיעדנו אותו יוצא גם יוצא, עובד מהבוקר עד הערב, חוזר לביתו ויוצא גם לבלות לאחר מכן. בחקירת "לקוח סמוי" שביצענו ביקשנו לבצע שיפוץ בביתנו החמים, קיבלנו הצעת מחיר ואף הוצעה לנו הנחה משמעותית בתשלום במזומן.
דוגמה שנייה, יפית סיפרה כי בעלה לשעבר מוסכניק, יכול לעשות המון כסף בשחור, עובד עם חברות קבועות בין היתר, גם במקרה הזה, יפית אומרת לא יכול להיות שירדה לו ההכנסה בצורה כל כך משמעותית.
תצפיות שביצענו לעבר המוסך ראינו שהמקום מלא, הליפטים עמוסים בכל שעות היום…הגענו לטפל ברכבנו, במהלך הביקור עשה רושם שיש לנבדק שלנו עוד שותף, לאחר בירור פרטים אודותיו גילינו שלשותף החדש יש חברה בע"מ חדשה על שמו. הגילוי הזה דרש ביקור נוסף במוסך על מנת לדובב קצת מהעובדים והבעלים והמסקנה מכל החקירות שהשניים שותפים לכל דבר ועניין, מכאן זה כבר ברור, הנבדק שלנו פשוט מפצל את הכנסותיו כך שהעסק שלו מכניס סכומים קטנים כאשר הכסף הגדול נכנס לחברה החדשה שהוא שותף סמוי בה.
אז אל תשכחו 👈 חוקר פרטי! זה מוצר צריכה בסיסי 😉

סגור לתגובות.

Call Now Button דילוג לתוכן