חקירה כלכלית – מה היא כוללת / גילוי נאות חקירות

מהי חקירה כלכלית? מי זקוק לחקירה כלכלית? איך היא יכולה לשמש אותנו?
ראשית נגדיר מה כוללת החקירה הכלכלית:
איתור כתובת הנבדק: איתור כתובת מגורים עדכנית, עם מי הוא מתגורר ומספרי טלפונים פעילים שבשימושו.
איתור עיסוק ומקורות הכנסה: איתור העיסוק אינו כולל רק אם הנבדק עובד כשכיר או כעצמאי במקום עבודה מסוים. בחקירה כלכלית אנו מנסים להביא את כל מקורות ההכנסה, בין אם הנבדק מפעיל צימרים, מרוויח משכורת נוספת משותפות שלו בעסק כלשהו או סתם נהנה מאחוזים מאיזה מוצר שהוא וחברו ייבאו ארצה והחבר מפעיל את כל הפרוצדורה.
איתור חברות ו/או שותפויות: איתור כל החברות אשר הנבדק מחזיק במניות בהן, בין אם ברוב המניות לבין אם אחוז אחד בלבד ו/או אם רשום כמנהל בהן. כמו כן נבדקת האפשרות אם הנבדק שותף בשותפות רשומה כלשהי. כמובן שבמהלך החקירה אנו בודקים את כל האפשרויות גם אם הנבדק שותף סמוי בחברה או שותפות כלשהי ואינו רשום שם, אנו נביא את ההוכחות לכך.
איתור נכסי מקרקעין: איתור  נכסי המקרקעין אשר בבעלות הנבדק. בחקירה אנו בודקים באם קיימים שטחים, דירות נופש, חנויות, חניות וכו’. כמובן שבחקירה מתבצעת בדיקה באם הנבדק מבריח נכסים, מה שאומר שבמידה והנבדק נמצא בהליך משפטי וכספי נגדו או שהוא לפני גירושין ורוצה להעלים נכסים מאשתו אנו נביא את ההוכחות לכך.
איתור סניפי הבנקים אליהם קשור: בחקירה כלכלית נאתר היכן מנהל הנבדק את חשבונותיו, היכן רשום כמיופה כוח ו/או מורשה חתימה. 
פוליסות ביטוחי חיים, מנהלים, פנסיה וגמל: בחקירתנו אנו מביאים מידע אודות כל הפוליסות ביטוחי מנהלים, פוליסות ביטוחי חיים פרטיות, פנסיה וקופות גמל המתנהלות בחברות הביטוח ובתי ההשקעות. 
כלי רכב: איתור כלי רכב בבעלות הנבדק. כמו כן ניתן להרחיב את החקירה ולתעד את הנבדק באמצעות מעקבים ותצפיות עושה שימוש בכלי רכב שאינם בבעלותו.
מידע טוב וחיוני במידה והנבדק הוא חייב כספים ולא מוצאים שום רכוש “בר מימוש” בבעלותו. לא פעם חקרנו ומצאנו שהנבדק עושה שימוש בכלי רכב הרשומים בבעלות בני משפחתו. אחרי תיעוד והוכחות ניתן לטעון בבית משפט כי הנבדק עושה שימוש ברכב כ”מינהג בעלים” ובכך לעכל את הרכב.
ירושות וצוואות: בתהליך חקירות כלכליות אנו בודקים אם לנבדק זיקה לירושות או צוואות, נכסי מקרקעין אשר הורישו לנבדק או לחילופין כאלה שאנו יודעים שהנבדק עתיד לרשת ועדיין הזכויות רשומות בבעלות הנפטר. 
בדיקת תיקי בתי משפט: איתור תביעות אזרחיות בהן מעורב הנבדק ותיקי הוצאה לפועל, מידע היכול לשמש לטובת עיקולי צד ג’, מידע מודיעיני רב ואינדיקציה לגבי היקף חובותיו. 
בדיקת אשראי צרכני: בחקירה אנו נבדוק את התנהלותו הפיננסית של הנבדק, באם נשלחו כנגדו התראות מהבנקים ו/או חברות האשראי, באם היה בעבראו כיום מוגבל/מוגבל חמור ע”י הבנקים, באם חזרו מספר צ’קים מסיבת “אין כיסוי” מהבנקים וחוות דעת מקצועית שלנו אודות הנבדק.

אז מי זקוק לחקירה כלכלית?
ראשית לא חייבים להזמין חקירה כלכלית בשלמותה, ניתן גם להזמין כל אחד מהסעיפים המצוינים. 
החקירה הכלכלית מיועדת למגוון רחב מאוד של מקרים, הנפוצים שבהם הם:
בדיקה אודות חייב רגע לפני שאנו מחליטים לתבוע אותו ולשלם אגרות בימ”ש ושכר טרחת עו”ד, לראות אם בכלל יש “כיס” להיפרע ממנו. 
אם כבר תבעתם את החייב ויש כנגדו תיק הוצאה לפועל ואתם לא מצליחים לעקל כלום.
אם את/ה רגע לפני מיסוד של קשר עם בן/בת הזוג ואתם רוצים לבדוק חוסן כלכלי.
אם אתם מתגרשים או חושבים להתגרש ורוצים לבדוק מה הסתירו מכם עד עכשיו.
אם אתם רגע לפני ביצוע עסקה גדולה (מומלצת חקירה אשראי צרכני בלבד) ורוצים לבדוק את הצד השני.
הורים של החתן או הכלה הרוצים לבדוק את חתנם / כלתם העתידיים וחוסנם הכלכלי.
קיימים עוד מספר רב של מקרים אשר אחרי קריאת שורות אלה אתם בוודאי כבר יודעים באם גם אתם זקוקים לשירותנו. אם כן, אנו נשמח לעמוד לשירותכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button